جمعه, 30 شهريور 1397 الجمعة, سبتمبر 21, 2018           فارسی English

عنوان : اولین جلسه عملیاتی و تعمیرات اساسی سال 97 شركت نفت و گاز كارون در آب تیمور برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ 
ساعت : ۱۳:۹:۴

اولین جلسه  عملیاتی و تعمیرات اساسی سال 97 شرکت نفت و گاز کارون در آب تیمور برگزار شد

 

اولین جلسه عملیاتی و تعمیرات اساسی سال 1397شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون دوشنبه 20 فروردین در واحد آماک مجموعه صنعتی آب تیمور برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی ، این جلسه با حضور مدیرعامل ، مدیران عملیات و امورفنی و رؤسای واحدهای مرتبط و همچنین نمایندگانی از مدیریت های تعمیرات تجهیزات و ماشین آلات فرایندی ،تولید و امور فنی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در کارخانه آماک مجموعه صنعتی آب تیمور شرکت نفت و گاز کارون برگزار شد .

 

در این جلسه که هر دو هفته يكبار و با حضور مديرعامل ،مديران و رؤساي عملياتي و ستادي شركت كارون و نمايندگان حوزه های مرتبط ستادي شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب به طور منظم و مستمر در يكي از واحدهاي عملياتي اين شركت برگزار مي گردد ، مهمترین برنامه ها و سرفصل های عملیاتی و تعمیرات اساسی مخازن ،تجهیزات و ماشین آلات فرایندی و مسایل مرتبط با تولید نفت و گاز مورد بررسی ، بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

 

در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت نفت و گاز کارون ضمن تقدیر از زحمات پرسنل حوزه های مختلف این شرکت و حوزه ستاد مناطق نفتخيز جنوب در تحقق برنامه های تولید اظهار داشت : در سال جدید تلاش برای جاری سازی برنامه های ابلاغی وزارت نفت ، رعایت بیش از پیش مقررات و دستورالعمل های ایمنی و الزامات محیط زیستی ، اهتمام در استفاده از کالاهای ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی با هدف تحقق كامل اهداف توليدي مهم ترین اولویت های این شرکت می باشد.

 

پس از این نشست مهندس دهانزاده به همراه اعضای هیات مدیره، مدیران و رؤسای بخش های ستادی و عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از واحد بهره برداری ،کارگاه تعمیرات و درمانگاه آب تیمور بازدید کرد و ضمن تقدیر از زحمات سال گذشته کارکنان این مجموعه ها ، سال نو را به آنان تبریک گفت.

 

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت بهره برداری نفت و گاز کارون می باشد.