جمعه, 30 شهريور 1397 الجمعة, سبتمبر 21, 2018           فارسی English

عنوان : اهداف كلان و برنامه‌های سال ۹۷ شركت نفت و گاز كارون تشریح شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ 
ساعت : ۸:۲:۳

اهداف کلان و برنامه‌های سال ۹۷ شرکت نفت و گاز کارون تشریح شد

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون، تحقق کامل اهداف تولیدی و دستیابی به تولید روزانه بیش از یک میلیون و ۷۰ هزار بشکه درپایان سال۹۷ را از مهم‌ترین اهداف این شرکت اعلام کرد .

به گزارش خبرنگار شانا، محسن دهان‌زاده در دومین روز برپایی بیست‌وسومین نمایشگاه نفت ایران در نشست با اصحاب رسانه،  بهبود و تسهیل همکاری با تامین‌کنندگان داخلی را از اولویت‌های این شرکت دانست و اظهار کرد: برنامه‌ریزی و پیگیری اقدام‌های کوتاه و بلندمدت برای کاهش مصرف آب و مقابله با بحران خشکسالی نیز از دیگر برنامه‌های امسال ماست .

وی به افزایش ایمنی تاسیسات و کاهش آلاینده‌های زیست محیطی اشاره کرد و گفت: تکمیل و راه‌اندازی پروژه‌های بهینه سازی مشعل بنگستان واحدهای بهره‌برداری اهواز ۲ و ۳ از نمونه‌هایی هستند که تا پایان امسال اجرایی می‌شوند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون درباره برون‌سپاری انجام فعالیت‌ها گفت: برون‌سپاری نگهداشت و راهبری واحدها و تاسیسات صنعتی جدید از جمله نمکزدایی اهواز متمرکز، کاهش تصدی‌گری شرکت‌های دولتی با رویکرد خصوصی‌سازی و اشتغال نیروهای بومی از دیگر برنامه‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون در سال ۹۷ است.

دهان‌زاده درباره مسئولیت‌های اجتماعی شرکت در مناطق محروم تصریح کرد: مشارکت در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در جامعه محلی برای اجرای هرچه بهتر مسئولیت‌های اجتماعی مانند احداث و بازسازی مدارس روستایی از رویکردهایی است که تا پایان امسال محقق خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز کارون به نگهداشت و افزایش کیفی زیرساخت‌ها برای تحقق برنامه‌های مصوب تولید اشاره کرد و گفت: ضخامت‌سنجی خطوط لوله اصلی و جریانی و همچنین تسهیلات سرچاهی و تعویض بخش‌های معیوب از مهم‌ترین اقداماتی است که در سال جاری در بخش نگهداشت در دستور کار قرار دارد و به‌زودی اجرا خواهد شد.

این مقام مسئول توسعه و ارتقای نظام ایمنی، بهداشت و پدافند غیرعامل، تامین و توانمندسازی کارکنان و نگهداشت و بهبود مستمر سیستم‌های مدیریتی را از دیگر برنامه‌ها و طرح‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون در سال ۹۷ عنوان کرد.

وی درباره پروژه‌های انجام شده در سال ۹۶ گفت: راه‌اندازی پروژه بهسوزی مشعل بنگستان واحد بهره‌برداری ۳، اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه نسخه  ۲۰۱۵، تعمیر تعداد ۱۷۶ حلقه چاه و جلوگیری از سوزانده شدن ۸۰ هزار بشکه نفت و تزریق پساب موجود در حوضچه‌های تبخیر واحد نمکزدایی شماه یک اهواز از اقدام‌های  شاخص سال ۹۶ بود که با موفقیت انجام شد.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت بهره برداری نفت و گاز کارون می باشد.