• ساعت : ۹:۲۳:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 106
  • کد خبر : ۱۵۳۳۶
مراسم تقدیر از بانوان شركت كارون به مناسبت روز زن برگزار شد
همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) آیین پاسداشت روز زن و نشست هم اندیشی بانوان شاغل در شركت بهره برداري نفت وگاز كارون با حضور مدیر عامل و سایر مدیران این شرکت برگزار شد.

مراسم تقدير از بانوان شركت كارون به مناسبت روز زن برگزار شد

همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) آیین پاسداشت روز زن و نشست هم اندیشی بانوان شاغل در شركت بهره برداري نفت وگاز كارون با حضور مدیر عامل و سایر مدیران این شرکت برگزار  شد.

 به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز كارون، مدير عامل این شرکت در اين آيين كه سه شنبه 7 اسفند و با حضور مديران ، رؤسا و بانوان شاغل در شركت نفت و گاز کارون برگزار شد ، ضمن تبريك سالروز ميلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن، و اشاره به این مطلب که تنها راه رستگاری تمسک به سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است ، از زحمات کارکنان اناث مجموعه تشکر و قدردانی کرد.

مهندس دهانزاده با تشریح 7 عادتی که باعث افزایش تاثیرگذاری افراد در زندگی فردی و اجتماعی و موفقیت آنان می شوند اظهار داشت: عامل بودن یا پذیرفتن مسئولیت اعمال ، داشتن راهبرد مناسب در زندگی ،اولویت بندی امور و تقدم کارهای اولویت دار بر امور غیر ضروری ،نگاه بُرد- بُرد در رفتار با دیگران،خوب گوش کردن و درک صحیح ،هم افزا بودن و ارتقا معلومات دیگران و توجه به بازسازی خویشتن ،7 عادتی هستند که توجه و بکار بستن آنها در زندگی موجب پیشرفت و موفقیت می شود.

 

وی با تاکید به این امر که شادی صحیح و سالم باعث خلق موفقیت می شود ، افزود : برای بازسازی خویشتن 4 گام ضروری وجود دارد که عبارتند از : بازسازی جسمانی با توجه به امر ورزش و تغذیه مناسب ،بازسازی ذهنی و توجه به مطالعه و برنامه ریزی و بازسازی معنوی و عاطفی 4 گام پیش فرض برای پرداختن به خویشتن هستند.

 

در ابتدای اين نشست ، راشين حيدري مشاور مديرعامل در امور بانوان و سرپرست امور منشیگری شرکت کارون ضمن تبریک این روز فرخنده ، به ارائه گزارشی از عملکرد بانوان شاغل در این شرکت پرداخت .

 

در پایان این آیین که با همكاري روابط عمومي و مشاور مديرعامل در امور بانوان و امور منشي گري شرکت نفت و گاز کارون برگزار گرديد ، یکی از مداحان اهل بیت (ع) اشعاری در مدح حضرت فاطمه زاهرا(س) قرائت کرد که مورد استقبال و همراهی حاضرین قرار گرفت .

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0