• ساعت : ۱۴:۲۲:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 80
  • کد خبر : ۱۵۳۷۳
برگزاری مشترك آیین روز درختكاری توسط شركت نفت و گاز كارون و شهرداری منطقه3 اهواز
آیین روز درختکاری با حضور مدیر عامل و مدیران ارشد شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و مدیران شهرداری منطقه 3 اهواز به صورت مشترک در بلوار نفت اهواز برگزار شد.

برگزاری مشترک آیین روز درختکاری توسط شرکت نفت و گاز کارون و شهرداری منطقه3 اهواز

 

آیین روز درختکاری با حضور مدیر عامل و مدیران ارشد شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و مدیران شهرداری منطقه 3 اهواز به صورت مشترک در بلوار نفت اهواز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی، در این مراسم فرهنگی که سه شنبه 15 اسفند برگزار شد، تعداد 200 اصله نهال توسط شرکت نفت و گاز کارون به شهرداری اهدا شد و تعدادی نهال توسط مدیر عامل ، مدیران و رؤسای شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و شهردار منطقه 3 و معاونین شهرداری در حاشیه بلوار نفت اهواز غرس شد.

 

در ابتدای این مراسم مهندس دهانزاده مدیر عامل شرکت نفت و گاز کارون ضمن تاکید بر لزوم صیانت از محیط زیست، اظهار داشت : توجه به محیط زیست و نگهداری از آن در همه ادیان به ویژه دین مبین اسلام مورد تاکید قرار گرفته است و در همین راستا مجموعه مدیریت شرکت نفت و گاز کارون نیز در عمل به مسئولیت های اجتماعی و جلب رضایت مندی ذینفعان خود به ویژه جامعه حوزه فعالیت اهتمام ویژه ای داشته و همواره بر همسویی فعالیت های اقتصادی این شرکت با فعالیت های عام المنفعه و مسئولیت های اجتماعی تاکید دارد.

 

مهندس مجتبی یوسفی شهردار منطقه 3 اهواز نیز ضمن تقدیر از حضور مدیران شرکت نفت و گاز کارون در این آیین ، از تعامل و همکاری خوب این مجموعه تشکرکرد و گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط آن شهرداری ارایه نمود

 

در ادامه این برنامه تعدادی از دانش آموزان یکی از مدارس ابتدایی که توسط شهرداری دعوت شده بودند نیز در این آیین حضور یافتند و به اتفاق مربیان و آموزگاران  خود در امر درختکاری مشارکت نمودند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0