• ساعت : ۱۴:۴۷:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 68
  • کد خبر : ۱۵۴۳۶
دیدار مدیران عامل مناطق نفتخیز جنوب و نفت و گاز كارون با خانواده دو تن از متوفیان حادثه "20 گاز
مدیران عامل شرکت های مناطق نفتخیز جنوب و نفت و گاز کارون عصر شنبه 25 اسفند با خانواده پورنیسی که در حادثه نشت و آتش سوزی خط لوله"20گاز پدر و فرزند خود را از دست داده اند دیدار کردند.

دیدار مدیران عامل مناطق نفتخیز جنوب و نفت و گاز کارون با خانواده دو تن از متوفیان حادثه "20 گاز

مدیران عامل شرکت های مناطق نفتخیز جنوب و نفت و گاز کارون عصر شنبه 25 اسفند با خانواده پورنیسی که در حادثه نشت و آتش سوزی خط لوله"20گاز پدر و فرزند خود را از دست داده اند دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی ، مهندس احمد محمدی و مهندس محسن دهانزاده به همراه مسئول قرارگاه فرهنگی، مدیر منابع انسانی ،مدیر عملیات غیر صنعتی و مدیران و رؤسای شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون در منزل خانواده داغدار پورنیسی حاضر شدند و ضمن قرائت فاتحه و عرض تسلیت با آنان ابراز همدردی کردند.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام حیدری مسئول قرارگاه فرهنگی صنعت نفت جنوب به بیان روایات و احادیثی در باب اهمیت کسب روزی حلال پرداخت و با اشاره به این مطلب که مرحوم پورنیسی و فرزندش در حال کار دچار این سانحه شده اند اجر آنان را مضاعف دانست و برای شادی روحشان از درگاه خداوند طلب آمرزش و مغفرت و خانواده و بازماندگان را در برابر مشیت و تقدیر الهی به صبر و بردباری دعوت کرد.

مهندس محمدی نیز ضمن ادای احترام و ابراز همدردی با خانواده متوفیان و آسیب دیدگان این سانحه اظهار داشت : از دست دادن این عزیزان برای ما و خانواده های داغدار آنان ضایعه ای جبران ناپذیر است و اینجانب به نمایندگی از صنعت نفت و شرکت ملی نفت ایران فقدان این عزیزان تسلیت عرض می نمایم و برای بازماندگان و مجروحین صبر ، سلامتی و بهبودی مسئلت دارم و این اطمینان داده می شود که مجموعه مناطق نفتخیز جنوب نهایت تلاش را در همکاری ،دلجویی و پشتیبانی لازم از آسیب دیدگان این حادثه بعمل خواهد آورد و قطعاً نفت در کنار خانواده های داغدار و مجروحین خواهد بود.

در پایان این دیدار صمیمی خانواده پورنیسی از حضور مهندس محمدی و هیات همراه قدردانی نمودند و از همکاری ها و مساعدت های شرکت نفت و گاز کارون که از ابتدای سانحه تا کنون با این خانواده صورت گرفته تشکر کردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0