• ساعت : ۲۰:۳۸:۲۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ 
  • تعداد بازدید : 199
  • کد خبر : ۱۵۴۸۳
دومین جلسه اضطراری ستاد بحران شركت نفت و گازكارون برگزار شد
در پی بالا آمدن سطح آب رودخانه کارون و احتمال وقوع سیل دومین جلسه اضطراری ستاد بحران شركت بهره برداري نفت و گاز كارون با حضور مديرعامل، مدیران، رؤسای ستادی،ایمنی، عملیاتی و فنی این شركت برگزار شد.

دومین جلسه اضطراری ستاد بحران شركت نفت و گازكارون برگزار شد

 

در پی بالا آمدن سطح آب رودخانه کارون و احتمال وقوع سیل دومین جلسه اضطراری ستاد بحران شركت بهره برداري نفت و گاز كارون با حضور مديرعامل، مدیران، رؤسای ستادی،ایمنی، عملیاتی و فنی این شركت برگزار

شد.

به گزارش روابط عمومي، مدیر عامل شرکت نفت و گاز کارون در این جلسه که یکشنبه 11 فروردین 1398 در تاسیسات واش واتر برگزار گردید،با تاکید بر لزوم آمادگی و هوشیاری کلیه نیروها تا عادی شدن شرایط استان اظهار داشت:بر اساس برنامه ریزی بعمل آمده کل حوزه عملیاتی این شرکت به 5 بخش تقسیم شده و مسئولیت هر بخش به کارگروه های فنی و عملیاتی واگذار شده که مسئولان هر بخش باید نسبت پایش لحظه ای وضعیت چاه ها، خطوط، پل ها و جاده ها و تاسیسات و اتخاذ تمهیدات لازم اقدام نمایند.

 

مهندس محسن دهانزاده ضمن قدردانی از زحمات همه مدیران، رؤسا و کارکنان بخش های مختلف این شرکت که از ابتدای بروز شرایط اضطراری با آمادگی کامل در صحنه حضور داشته اند، گفت:لازم است فهرست چاه های همجوار رودخانه کارون با ذکر مشخصات کامل تهیه و نسبت به پیش بینی ایمنی کامل این چاه ها و همچنین خطوط لوله انتقال نفت و گاز اقدام لازم بعمل آید. وی همچنین بر لزوم هماهنگی کامل با ستاد بحران مناطق نفتخیز جنوب و مدیریت بحران استان خوزستان و توجه به اطلاعیه ها و هشدارهای این مدیریت تاکید کرد و گفت : مسئولان حوزه های 5 گانه تعیین شده در شرکت کارون باید روزانه گزارش اقدامات خود را به ستاد اصلی بحران این شرکت که مسئولیت آن بعهده مدیرعامل می باشند ارائه نمایند.

 

در بخش دیگری از این جلسه زارع و قشقایی مدیران عملیات و امور فنی شرکت نفت و گاز کارون گزارشی از اقدامات پیشگیرانه و استحفاظی نظیر احداث سیل بندها و استقرار ماشین آلات سنگین در محل تاسیسات همجوار رودخانه ارائه نمودند. در پایان این نشست شرح وظیفه کارگروه ها و اعضای آنها تعیین و به آنان ابلاغ شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0