• ساعت : ۱۲:۳۵:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 101
  • کد خبر : ۱۸۵۱۸
افتتاح ساختمان جدید پایگاه بسیج شركت كارون و نامگذاری آن به نام سردار سلیمانی
ساختمان جدید پایگاه مقاومت بسیج شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون با حضور مدیر عامل و فرمانده حوزه شهید تندگویان افتتاح و به نام سردار شهید سلیمانی مزین گردید.

به گزارش روابط عمومی، آئین افتتاح ساختمان جدید پایگاه بسیج شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون شنبه 25 مرداد با حضور مدیرعامل، مدیران، فرمانده بسیج و بسیجیان این شرکت و همچنین فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان افتتاح و این پایگاه بنام سردار شهید سلیمانی نامگذاری گردید.

مهندس غلامرضا مفیدی مدیر عامل شرکت نفت و گاز کارون در این آئین ضمن تقدیر از زحمات بسیجیان تلاشگر این شرکت اظهار داشت: اقدامات و فعالیت های گروه های جهادی بسیج شرکت کارون در خدمت رسانه به روستاهای همجوار تأسیسات و مناطق کم برخوردار در حوزه های مختلف شایسته تقدیر است که جا دارد از پشتیبانی های حوزه شهید تندگویان نیز تشکر کنم.

سرهنگ عباس ممبینی فرمانده حوزه مقاومت شهید تندگویان نیز ضمن قدردانی از حمایت های مدیر عامل شرکت نفت و گاز کارون گفت: بسیج شرکت نفت وگاز کارون در ارایه خدمات عام المنفعه به روستاها و انجام مأموریت های مختلف محوله همواره پیشتاز بوده که این نشان از تعهد و دلسوزی بسیجیان این پایگاه و اهتمام مدیریت کلان شرکت نفت و گاز کارون به انجام مسئولیت های اجتماعی و محرومیت زدایی دارد.

 

گزارش تصویری

V5.7.4.0