• ساعت : ۸:۵۱:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 78
  • کد خبر : ۱۸۵۷۱
پیام تسلیت مدیر عامل شركت بهره برداری نفت و گاز كارون به مناسبت ماه محرم
مهندس غلامرضا مفیدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون در پيامي، ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین را به عموم هموطنان و کارکنان صنعت نفت تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی ، در پیام مهندس مفیدی آمده است :

 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع)

ماه محرم موسم غم و اندوه اهل بیت عصمت و طهارت (ع) ، شیعیان و آزادگان جهان است که عظمت قیام امام حسین (ع) و مظلومیت آن حضرت، باعث شور و حرارت مضاعف در بر پایی ایام سوگواری این ماه و اشتیاق بیش از پیش همه آحاد برای آشنایی با فرهنگ و آموزه های نهضت حسینی است.

واقعه عاشورا نقطه عطفی در فرهنگ عدالت خواهی و الگویی کاربردی برای همه حق طلبان و آزادگان جهان در همه اعصار است که می توان از آن درس مقاومت، ایستادگی، خلوص و بندگی و پایبندی به عقیده و تکلیف الهی گرفت.

اینجانب ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و خاندان و یاران باوفایش، از درگاه خداوند سبحان، قبولی عزاداری های و فعالیت های همه محبان آن حضرت در مسیر تعظیم شعائر و زنده نگه داشتن ارزش های مذهبی را مسئلت دارم و در شرایط کنونی حاکم بر جامعه انتظار می رود در محرم امسال با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، آمیزه ای از شور و شعور حسینی در مراسمات و ترویج فرهنگ عاشورا نمایش داده شود.

V5.7.4.0