• ساعت : ۱۰:۲۳:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 230
  • کد خبر : ۱۹۵۸۰
پیام تبریك مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز كارون به مناسبت عید سعید فطر
مهندس غلامرضا مفیدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون در پیامی، عید سعید فطر را تبرک گفت.

در این پیام آمده است:

خداوند متعال را شاکریم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیرمان قرار داد و فرصتی فراهم نمود تا با روزه داری در این ماه تهذیب و تزکیه نفس با استعانت از درگاه مهربانی اش به آرامش دست یابیم.

ماه رمضان، ماه خدا و بهار قرآن، ماه درک شب های با عظمت قدر و ماه رحمت و غفران ، ماه عشق و عبادت و فرصت مغتنم بندگی با همه حلاوت و زیبایی به پایان رسید و طلیعه فطر از پنجره ملکوتی رمضان پدیدار گشت .

عید فطر ضیافتی است بر پایان این میهمانی و پاداش افطارهای خالص و موسم چیدن میوه های استجابت دعای سحر بندگانی است که امروز دست های بندگی را برای گرفتن عیدانه به آسمان بلند کرده و با دل های پاک و با قنوت های پی در پی به استقبال عید عاشقی و بندگی می شتابند.

فطر قصیده رسای معرفت است بر مقیمان مدینه فطرت و فطر جان بندگان را به نسیم پاداش نیایش می نوازد و عابدان درگاه، رمضان را در حرم اشتیاق به تجلی یار گذرانده و اینک در آستان عید، نجوای رستگاری بر لب، اجر صیام و حفظ توشه از خدای خویش طلب می کنند و البته چه سخت است این عزیز ترین عید بی حضور آن عزیز غایب از نظر.

اینجانب فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه تلاشگران صنعت نفت ، به ویژه همکاران سخت کوشم در شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و خانواده های گرامی آنان تبریک عرض نموده، قبولی طاعات، حفظ آثار عبادات، ریشه کنی کامل کرونا و عاقبت بخیری همگان را در پرتو الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسئلت دارم

V6.0.5.0