• ساعت : ۲۲:۱۶:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 263
  • کد خبر : ۱۹۵۸۵
تهیه  1000 بسته معیشتی توسط شركت بهره برداری نفت و گاز كارون
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از تهیه  1000 بسته معیشتی توسط این شرکت جهت توزیع در مناطق کم برخودار اطراف تأسيسات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ،  مهندس مفیدی در تشریح خبر فوق افزود: این اقدام در راستای عمل به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص همیاری و مشارکت در کمک به معیشت هموطنان نیازمند و در جهت عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت ، همزمان با ماه مبارک رمضان انجام گرفت.

وی افزود: مرحله نخست این بسته ها شامل 500 بسته معیشتی طی آیینی با حضور فرماندار و برخی مسئولین محلی شهرستان کارون به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کارون تحویل گردید. 

مهندس مفیدی تهیه وطبخ بیش از 7500 پرس افطاری وغذای گرم و توزیع آن در روستاها و مناطق کم برخودار اطراف تأسيسات در ماه مبارک رمضان با محوریت پایگاه بسیج  و کمکهای مالی کارکنان شرکت  را بخش دیگری از خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون برشمرد. 

شركت بهره‌برداري نفت و گاز كارون در کنار رسالت خطیر تولید نفت و گاز ، نسبت به انجام مسئولیت های اجتماعی خود در قبال جامعه شهری و روستایی حوزه فعالیت اهتمام داشته که کمک به توسعه فضاهای آموزشی و مذهبی ، توسعه فضای سبز، توزیع بسته های فرهنگی و نوشت افزار ، همکاری درفعالیتهای بهداشتی و ضدعفونی اماکن شهری وروستائی ، توزیع اقلام بهداشتی و آبرسانی به روستاهای همجوار تاسیسات بخشی از فعالیت های این شرکت در سالیان اخیر می باشد.

گزارش تصویری

V6.0.5.0