• ساعت : ۸:۳۳:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 274
  • کد خبر : ۱۹۹۳۹
بازسازی یك باب مدرسه از سوی بسیج سازندگی پایگاه بسیج شركت نفت و گاز كارون
با تلاش گروه جهادي بسیج سازندگی پايگاه مقاومت بسيج شركت بهره‌برداري نفت و گاز كارون يك باب مدرسه 2 کلاسه در روستاي عنیت بخش غیزانیه اهواز بازسازي و در هفته دفاع مقدس افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي شركت بهره‌برداري نفت و گاز كارون، آيين افتتاح اين مدرسه روز سه‌شنبه(ششم مهرماه 1400) با حضور جمعي از مسئولان اين شركت، فرمانده حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان و بخشدار غيزانيه برگزار شد.

در ابتداي اين مراسم فتح‌اله گشتاسبي فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شركت بهره‌برداري نفت و گاز كارون ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس گفت: عملیات بازسازی این مدرسه به همت بسیجیان جهادی این پایگاه از زمستان سال گذشته آغاز شد و در این مدت، عملیات احداث دیوار آجری-فلزی به طول 70 متر و تعمیرات کلاس‌ها و رنگ آمیزی درب و پنجره و دیوارها به صورت کامل انجام گردید.

در ادامه سرهنگ عباس ممبيني فرمانده حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان با گراميداشت يادوخاطره شهدا و رزمندگان 8 سال جنگ تحميلي، از تلاش‌هاي شركت نفت و گاز كارون در زمينه عمل به مسئوليت‌هاي اجتماعي قدرداني كرد.

رسول ساكي بخشدار غيزانيه نيز اهتمام شركت بهره‌برداري نفت و گاز كارون در زمينه محروميت زدايي و اقدامات عام‌المنفعه اين شركت در بخش غيزانيه را مورد تقدير قرار داد.

حجت‌الاسلام ذاكر نژاد امام جماعت مسجد امام علي عليه السلام شركت نفت و گاز كارون از ديگر سخنرانان اين مراسم بود كه در خصوص اهميت تعليم و تريبت و علم‌آموزي سخن گفت.

شايان ذكر است مدرسه شهيد صفدري روستاي عنيت در مجاورت واحد نمکزدایی شماره یک اهواز قرار دارد که بازسازي آن در مدت 9 ماه انجام شد و همزمان با آغاز سال تحصيلي به پايان رسيد.

V6.0.5.0