• ساعت : ۸:۳۹:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 293
  • کد خبر : ۱۹۹۴۰
پیام مدیر عامل شركت بهره برداری نفت و گاز كارون به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی، در پیام مهندس غلامرضا مفیدی آمده است:

 

در صنایع امروزی ، پیشرفت فن آوری میتواند سلامتی،ایمنی و محیط زیست انسان را با خطرات جدی مواجه ساخته که در همین راستا و برای ادامه حیات بشر رعایت و حفظ الزامات  HSE یکی از اصول توسعه پایدار در کشورهای توسعه یافته بشمار می رود.

رعایت اصول ایمنی در صنایع نفت و گاز با توجه به  ماهیت خطرناک  مواد هیدروکربوری همواره از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده، از این رو وجود نظام یکپارچه مدیریت بهداشت،ایمنی و محیط زیست در صنایع نفت و گاز و توجه به دستور العمل های ایمنی قبل از هر اقدام از اصول اجتناب ناپذیر کار در صنعت نفت است.

خوشبختانه صنعت نفت ایران از بدو پیدایش، اهمیت ایمنی و رعایت مقررات آن را همواره جدی گرفته و توجه به ایمنی را سرلوحه کار خود و اصل اساسی صنعت قلمداد کرده و تا عصر حاضر و نسل کنونی نیز توجه به فرهنگ  و مقوله ایمنی همواره در اولویت فعالیت ها قرار داشته است .

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون نیز به عنوان یکی از اصلی ترین تأمين کنندگان خوراك پالايشگاه‌ها، شرکت  ملی  گاز ، صنایع پتروشیمی و همچنین با توجه به نقش محوری در صادرات نفت و بدلیل  همجواری چاه ها و تأسیسات با کلانشهر اهواز همواره به رعایت الزامات ایمنی پایبند بوده و به مقولهHSE اهتمام ویژه ای داشته است .

هفتم مهر روز ملی آتش نشانی و ایمنی، فرصتی است برای پاسداشت تلاش های شبانه روزی آتش نشانان و پرسنل حوزه HSE؛ لذا ضمن تقدیر از زحمات بی دریغ این همکاران ساعی، برای همه فعالان عرصه ایمنی و آتش نشانی صنعت نفت به ویژه آتش نشانان شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و خانواده های محترم آنان آرزوی سلامتی و موفقیت ازدرگاه ایزد متعال را مسئلت دارم

V6.0.5.0