• ساعت : ۱۰:۴۲:۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 420
  • کد خبر : ۲۰۰۶۲
رییس سازمان بازرسی كل كشور از تاسیسات شركت نفت و گاز كارون بازدید كرد
حجت الاسلام والمسلمین درویشیان رییس سازمان بازرسی کل کشور از تاسیسات شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون در منطقه کریت کمپ اهواز بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام حسن درویشیان رییس سازمان بازرسی کل کشور روز پنجشنبه 6 آبان در سفر به اهواز در تاسیسات فرآورشی شرکت بهره برداری نفت و گاز در منطقه کریت کمپ حضور یافت و از نزدیک در جریان فرایند تولید نفت و گاز و مسایل مرتبط قرار گرفت.

در جریان بازدید رییس سازمان بازرسی کل کشور از کارخانه گاز وگاز مایع و نیز پالایشگاه شیرین سازی آماک شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، گزارشی از سیستم جمع آوری و فرآورش گازهای همراه نفت، تامین خوراک مجتمع های پتروشیمی و شرکت ملی گاز و همچنین اقدامات صورت گرفته در خصوص جذب گازها و نیز وضعیت پروژه ها و برنامه های جاری به ایشان ارایه گردید.

در این بازدید همچنین آقاجری مدیرکل بازرسی استان خوزستان، اشرفی مدیرکل محیط زیست خوزستان، دانشی و مفیدی مدیران عامل شرکت های ملی مناطق نفتخیز جنوب و نفت و گاز کارون و سایر مدیران ارشد  حضور داشتند.

شركت بهره‌برداري نفت و گاز كارون با تامین حدود 25 درصد نفت خام کل کشور مسئوليت راهبري و توليد صيانتي نفت، گاز و مايعات گازي از میادین تحت سرپرستی و تأمين خوراک پالايشگاه ها و مجتمع های پتروشيمي ‌و شركت ملي گاز ايران را بر عهده دارد.

V6.0.5.0