• ساعت : ۱۱:۱۴:۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 193
  • کد خبر : ۲۰۱۲۴
بازدید مدیركل دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری كارمندان وزارت نفت از تاسیسات وچاههای شركت بهره برداری نفت و گاز كارون
نماینده وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت نفت ضمن حضور در ستاد مرکزی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، از تاسیسات وچاههای نفت وگاز این شرکت در منطقه کریت کمپ اهواز بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی، سید علی ادیانی و هیات همراه درادامه سفربه اهواز ، روز سه شنبه 25 آبان درستاد مرکزی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون حضور یافت و طی نشستی با مدیریت این شرکت از نزدیک در جریان فعالیت های این شرکت قرار گرفت و سپس طی حضور درمنطقه کریت کمپ فرایند تولید نفت و گاز و مسایل مرتبط را مورد بازدید میدانی قرار داد.

نماینده وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت نفت در نشست با مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون ضمن ابراز خرسندی از عملکرد و اقدامات شرکت کارون ، اظهار داشت: در شرکت کارون ظرفیت های مناسبی در حوزه های مختلف ایجاد شده که قابل توجه و در خور تقدیر است .

سید علی ادیانی با تاکید بر ضرورت تلاش مضاعف با امکانات موجود جهت تحقق بیشترین میزان اثر بخشی، زحمات مجموعه مدیریت و همکاران شرکتهای بهره برداری و عملیاتی را بعنوان خط مقدم تولید در شرایط کنونی ستودنی دانست و گفت : در گزارشات دریافتی از هیات های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان ، بر عملکرد قابل قبول مجموعه شرکت نفت و گاز کارون دراین خصوص صحه گذاری شده که این موضوع نیز از امتیازات این شرکت بشمار می آید .

 در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون ضمن ارایه گزارش درخصوص جایگاه ویژه ، ظرفیت ها ، عملکرد ، دستاوردها و چالش های موجود شرکت اظهار داشت : در کنار رسالت خطیر تولید نفت و گاز و تامین خوراک پالایشگاه ها، صنایع پتروشیمی و شرکت ملی گاز ، شرکت  کارون از عمل به مسئولیت اجتماعی و افزایش     رضایت مندی ذینفعان غافل نبوده و در این حوزه اقدامات مناسبی صورت گرفته و انشالله استمرار خواهد یافت .

غلامرضا مفیدی افزود : در راستای صیانت از بیت المال و نیروی انسانی وکاهش زمینه تخلفات اداری درحوزه های  مختلف  ، ضمن شناسائی چالش های سازمانی ، به تناسب اهمیت موضوع راهکارهای اجرائی مبتنی براقدامات پیشگیرانه واصلاحی طراحی واجرا گردیده که به لطف الهی و با همکاری کارکنان تلاشگر شرکت ، این اقدامات تیمی منجر به ارتقاء اثربخشی و افزایش سلامت سازمانی گردیده است .

در این بازدید معاونان حقوقی و اجرایی اداره کل دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت نفت و همچنین رئیس هیات هفتم بدوی وزارت نفت مستقر در مناطق نفتخیز جنوب و رئیس امور اجرایی آن هیات نیز حضور داشتند.

گزارش تصویری

V6.0.5.0