• ساعت : ۱۰:۴۰:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 115
  • کد خبر : ۲۰۱۵۲
گردهمایی بزرگ بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بسیج مستقر در ناحیه صنعتی كارون برگزار شد
نشست بصیرتی و گردهمایی بزرگ بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بسیج مستقر در ناحیه صنعتی کارون همزمان با هفته بسیج و با حضور مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز کارون، در این آیین که روز سه شنبه دوم آذرماه با حضور مدیران ارشد ، کارکنان و بسیجیان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون و مدیریت های ترابری و امور فنی برگزار شد، سردار سرتیپ پاسدار عبدالرضا حاجتی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان به مناسبت هفته بسیج سخنرانی کرد.

سردار حاجتی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، به نقش بسیج در عرصه‌های مختلف و خدمات ماندگار بسیجیان به ویژه بسیجیان صنعت نفت اشاره کرد و گفت: همه اقشاری که در این سرزمین برای خدمت به مردم و آبادی و پیشرفت کشور تلاش می کنند بسیجی هستند و روحیه بسیجی دارند. و بسیجیان ، شهدای گرانقدر، جانبازان و یادگاران دفاع مقدس و ایثارگران قهرمانان این مرز و بوم هستند، چرا که مملکتی که قهرمان نداشته باشد مرده است.

وی ضمن مقایسه شرایط امروز کشور با قبل از انقلاب، به تبیین نقش رهبری امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در ایستادگی و مقاومت مردم در مقابل قدرت های استکباری پرداخت و اظهار داشت: امام راحل با تکال به خداوند و پشتوانه ملت شریف ایران و با استعانت از روحیه ظلم ستیزی حضرت سیدالشهدا(ع) در برابر در برابر قدرت های شرق و غرب ایستاد و معادلات قدرت را در جهان تغییر داد و رهبر فرزانه انفلاب نیز ادامه دهنده راه امام بزرگوار است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در بخشی از سخنان خود از بسیجیان و مدیران صنعت نفت جنوب در اقدامات خوب جهادی و خدمات رسانی و محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار تقدیر کرد و این اقدامات را نشانه روحیه و تفکر بسیجی مدیران و کارکنان این صنعت پرافتخار دانست.

در ابتدای اين مراسم سرهنگ پاسدار عباس ممبينی فرمانده حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان گزارشی از مهمترين فعاليت‌های اين حوزه و پایگاه‌های تابعه طی يكسال اخير در خدمات رسانی به مناطق سیل زده، محرومیت زدایی در روستاهای همجوار تاسیسات و مناطق کم برخوردار، ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن، توزیع بسته های بهداشتی؛ معیشتی و فرهنگی و همچنین خدمات ارایه شده به منطقه زلزله زده اندیکا، مشارکت فعال در طرح شهید سلیمانی و ایجاد پایگاه عمومی واکسیناسیون ارائه داد.

در پایان این آیین از بسیجیان نمونه پایگاه های مقاومت بسیج با اهدای لوح سپاس ، تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

گزارش تصویری

V6.0.5.0