• ساعت : ۱۱:۱۸:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 141
  • کد خبر : ۱۷۲۶۷
پیام مدیر عامل شركت نفت و گاز كارون بمناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون به مناسبت هفتم مهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی پیام تبریکی خطاب به فعالان این عرصه صادر کرد.

پیام مدیر عامل شرکت نفت و گاز کارون بمناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی

 

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون به مناسبت هفتم مهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی پیام تبریکی خطاب به فعالان این عرصه صادر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی ، در پیام مهندس غلامرضا مفیدی آمده است :

در صنایع امروزی ، پیشرفت فن آوری می تواند سلامتی،ایمنی و محیط زیست انسان را با خطرات جدی مواجه سازد که در همین راستا و برای ادامه حیات بشر رعایت و حفظ الزامات  HSE یکی از اصول توسعه پایدار در کشورهای توسعه یافته بشمار می رود.

رعایت اصول ایمنی در صنایع نفت و گاز با توجه به  ماهیت خطرناک  مواد هیدروکربوری همواره از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده، از این رو ضرورت وجود نظام یکپارچه مدیریت بهداشت،ایمنی و محیط زیست در این صنایع و توجه به دستور العمل های ایمنی قبل از هر اقدام از اصول اجتناب ناپذیر کار در صنعت نفت است.

خوشبختانه صنعت نفت ایران از بدو پیدایش، اهمیت ایمنی و رعایت مقررات آن را همواره جدی گرفته و توجه به ایمنی را سرلوحه کار خود و اصل اساسی صنعت قلمداد کرده و تا عصر حاضر و نسل کنونی نیز توجه به فرهنگ  و مقوله ایمنی همواره در اولویت فعالیت ها قرار دارد .

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون نیز به عنوان یکی از اصلی ترین تأمين کنندگان خوراك پالايشگاه‌ها،شرکت ملی گاز و صنایع پتروشیمی و همچنین با توجه به نقش محوری در صادرات نفت و بدلیل همجواری چاه ها و تأسیسات با کلانشهر اهواز همواره به رعایت الزامات ایمنی و صیانت از محیط زیست پایبند بوده و به مقولهHSE اهتمام ویژه ای داشته است .

هفتم مهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی فرصتی است برای پاسداشت تلاش های شبانه روزی آتش نشانان و پرسنل حوزه HSE که جا دارد ضمن تقدیر از زحمات بی دریغ این همکاران ساعی، این روز را به آنان تبریک عرض نموده و برای همه فعالان عرصه ایمنی و آتش نشانی صنعت نفت به ویژه آتش نشانان شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و خانواده های محترم آنان آرزوی سلامتی و سربلندی نمایم.

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.3.6.0