• ساعت : ۱۴:۲۶:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 56
  • کد خبر : ۱۷۷۴۲
گواهینامه های IMS نفت و گاز كارون با انطباق كامل تمدید شد
مميزي خارجي سيستم مديريت يكپارچه شركت بهره برداري نفت و گاز كارون به اتمام رسيد و هر سه گواهينامه ISO18001، ISO9001 و OHSAS14001 اين شركت با انطباق کامل براي يكسال ديگر تمديد گرديد.

به گزارش روابط عمومي، مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز كارون، تلاش هاي كاركنان اين شركت در راستاي ارتقاء سطح عملكرد و رسيدن به اين نقطه كه بدون هيچ عدم انطباقي، گواهينامه هاي سيستم مديريت يكپارچه شركت تمديد شده است را قابل تقدير خواند و گفتمميزي يك ارتباط اثربخش دانش محور است و نتايج آن مي تواند ما را در تحقق بهبود مستمر سازمان در حوزه هاي فني ، عملياتي و مديريتي پشتيباني كند.

 

مهندس غلامرضا مفيدي افزود: آموزشهاي مداوم و تخصصي، پايش فرايندها و تاكيد بر دانش محور ساختن رويه هاي سازمان را مي توان به عنوان عوامل اصلي دستيابي به اين مهم برشمرد.

 

مهران همت پور رئیس سیستم ها و بهره‌وری شرکت كارون نیز ضمن تقدیر از تیم ممیزی و عملکرد خوب حوزه های مختلف ستادی و عملیاتی شرکت کارون، گفت : این ممیزی براي اطمینان از استقرار، اثربخشی و بهبود مداوم سیستم مدیریت یکپارچه(IMS)  براساس استانداردهاي ، ISO14001، ISO9001  و OHSAS18001 در یکسال گذشته، با هدف ارتقاء سطح كيفي عملكرد سیستمها و همچنین تمدید اعتبار گواهینامه‌های مربوطه برای یکسال آینده انجام گرفت.

 

مهندس رجبی سرمميز تيم مميزي شركت FQC  ، حرفه اي و متخصص بودن كاركنان شركت بهره برداري نفت و گاز كارون در زمينه هاي فني، عملياتي و مديريتي علاوه بر برخورداري از سخت افزار روزآمد در حوزه ي مديريت بحران را از نكات مثبت ارزيابي به عمل آمده خواند و اذعان داشت: شرکت نفت و گاز کارون نسبت به بهره مندی از خرد جمعی ، توسعه مدیریت مشارکتی ، بهبود مداوم سطح کیفیت محصولات و بهینه سازی هزینه ها اهتمام ویژه ای دارد و در این زمینه نیز پیشگام است و تعامل في مابين و مشاهداتي كه موجبات حصول اطمينان ما از بي نقص بودن سيستم مديريتي يكپارچه این شركت را فراهم آورده، قابل تحسین و باعث خرسندي است.

 

شركت بهره‌برداري نفت و گاز كارون بزرگترین شرکت بهره بردار تابع مناطق نفتخیز جنوب است که با توان تولید 25 درصد نفت خام کل کشور مسئوليت راهبري و توليد صيانتي نفت، گاز و مايعات گازي را از میادین تحت سرپرستی برعهده ‌دارد .

گزارش تصویری

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0