• ساعت : ۱۱:۴:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 43
  • کد خبر : ۱۷۷۶۴
پیام تقدیر و تشكر مدیر عامل شركت نفت و گاز كارون به مناسبت تمدید موفقیت آمیز گواهینامه های IMS
بدنبال انجام موفقیت آمیز ممیزی خارجی و تمدیدگواهينامه هاي IMS شرکت بهره برداری نفت و گاز كارون با انطباق کامل در سال 98، مدیر عامل این شرکت در پیامی از زحمات و تلاش های کارکنان شرکت کارون تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی ، در پیام مهندس غلامرضا مفیدی آمده است:

 

تلاش های بی شائبه و زحمات شبانه روزی شما همکاران متعهد و متخصص شركت بهره برداری نفت و گاز كارون در تحقق اهداف سازمان و صیانت از تولید و تاسیسات در پيشرفت صنعت و اقتصاد كشور نقش آفرین، حایز اهمیت و قابل تقدیر است.

بی شك مجموعه اقدامات و فعالیت های ارزنده شما تلاشگران خط مقدم تولید زمينه ساز دست يابي به چشم انداز این شركت به عنوان يك سازمان بالنده در همه عرصه ها خواهد بود.

سربلندی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون در فرایند ممیزی خارجی سال 1398 توسط تيم كارشناسي شركت FQC و تمديد اعتبار گواهینامه های شرکت کارون در سه حوزه سيستم مديريت كيفيت، مديريت محيط زيست، مديريت ايمني و بهداشت حرفه‌اي با اقدامات مثبت وارزنده متعدد و بدون هرگونه عدم انطباق، مایه مباهات و افتخاری دیگر در کارنامه دستاوردهای این شرکت و مرهون تلاش، همکاری و همدلی آحاد کارکنان خدوم در همه حوزه های عملیاتی و ستادی است .

اینجانب ضمن تقدیر از زحمات همه همکاران فرهیخته و سختکوشم در فرایند ممیزی، کسب این موفقیت را به شما همکاران محترم تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند منان سلامتی، سربلندی و توفیقات روز افزونتان را در استمرار مسیر بهبود ، تعالی و استقلال ایران اسلامی و خدمت به صنعت نفت مسئلت دارم .

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0