• ساعت : ۱۴:۳۸:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 35
  • کد خبر : ۱۷۸۳۶
پیام مدیر عامل شركت بهره برداری نفت و گاز كارون به مناسبت دهه فجر و چهل و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
مهندس غلامرضا مفیدی مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون در پيامي، دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامي داشت.

به گزارش روابط عمومی ، در پیام مهندس مفیدی آمده است :

 

باسمه تعالی

دهه مبارک فجر و یوم الله 22بهمن مصداق بارز پیروزی خون بر شمشیر است که به رهبری امام راحل(ره) بنیان نهاده شد و ملت ستمدیده از ظلم طاغوت ندای او را لبیک گفته و با ایمان به خدا و شعار استقلال،آزادی و با رأی قاطع آری به پیشواز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی شتافتند و خود را از زیر سلطه و استعمار بیگانگان رها ساختند.

 

پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نقطه عطفی در تاریخ این سرزمین و تحولی عظیم در معادلات سیاسی منطقه و جهان بود که تاثیرات و آموزه های آن همواره محور عدالت طلبی ،ظلم ستیزی و آزادی خواهی در بین مظلومان جهان است و حاکمیت ارزش های دینی و رهایی از استبداد و استعمار سلطه ابرقدرت های شرق و غرب عالم از ثمرات شجره طیبه انقلاب است.

 

در این میان نقش كاركنان ولایتمدار صنعت نفت درتبعیت از فرامین حضرت امام (ره) وکوتاه نمودن دست بیگانگان از کشور و راهبری این صنعت عظیم بدست توانمند جوانان این مرز و بوم بر کسی پوشیده نیست؛ که با مجاهدت و ایثار دین خود را ادا و تحقق پيروزي نهايي انقلاب اسلامي را سرعت بخشيدند.

 

دهه فجر امسال و آیین های بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی متفاوت با گذشته و معطر است به یاد و خاطره سردار رشید سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که بدست شیطان بزرگ و دشمن دیرینه ملت ایران یعنی آمریکای جهانخوار و در راه آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی مظلومانه به فیض شهادت نایل آمد و چهلمین روز شهادت این سرباز ولایت مقارن با ایام الله دهه فجر است که ضمن گرامیداشت یاد ایشان ، مجاهدت ها و ایثارگری های او را ارج می نهیم.

 

اينجانب ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب ، امام شهدا ، شهدای مدافع حرم و چهلمین روز عروج سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، فرارسيدن ايام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشته، عزت و اقتدار روزافزون ايران اسلامي را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0