• ساعت : ۱۰:۵۲:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 49
  • کد خبر : ۱۷۸۸۳
تقدیر فرمانده قرارگاه كربلا از اقدامات شركت نفت و گاز كارون در واقعه سیل خوزستان
فرمانده قرارگاه کربلا عملکرد و اقدامات شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و مجموعه نفت در واقعه سیل اخیر خوزستان با مدیریت جهادی ، مجاهدت نیروها و بسیج امکانات و ماشین آلات را قابل تقدیر توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی، سردار سرتیپ پاسدار خادم سید الشهدا در آیین گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و اربعین شهادت سردار سلیمانی که یکشنبه 20 بهمن 98 و با حضور مدیرعامل، مدیران و کارکنان و بسیجیان شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و مدیریت های ترابری و امور فنی همزمان با نماز ظهر و عصر در نمازخانه امام علی (ع) ناحیه صنعتی کارون برگزار شد، به سخنرانی پرداخت.

 

وی ضمن پاسداشت ایام الله دهه فجر و یاد و خاطره سردار سلیمانی و همرزمانش اظهار داشت: بزرگترین درسی که از شهید حاج قاسم سلیمانی و جبهه مقاومت می شود آموخت مدیریت جهادی است ،زیرا او همیشه در همه صحنه ها اعم از میدان رزم و وقایعی همچون سیل حضوری فعال داشت و حضور فرمانده در صحنه نبرد و در کنار سایر نیروها از مصادیق بارز مدیریت جهادی و بسیار تاثیر گذار است که باید این رفتار سرمشق همه مدیران در همه حوزه ها قرار گیرد.

 

فرمانده قرارگاه کربلا اقدامات چشمگیر شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و مجموعه نفت در واقعه سیل اخیر خوزستان با مدیریت جهادی و تلاش شبانه روزی نیروها و بسیج امکانات و ماشین آلات را قابل تقدیر دانست و گفت: حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس در واقعه سیل خوزستان در منطقه حضوری فعال و موثر داشتند داشتند و این روحیه جهادی باعث دلگرمی مردم و مسئولین بود.

 

وی گفت: شهید سلیمانی در جبهه های نبرد در سوریه همواره به نیروهای تحت امرش سرکشی و دلجویی می کرد و خود را موظف به تامین نیازهای آنان می دانست و در برخورد با دشمنان آل الله بسیار قاطع و سخت گیر بود و این شهید والامقام مصادق بارز آیه شریفه " ... اشداء علی الکفار رحماء بینهم ... " بود.

 

سردار خادم سید الشهدا افزود: وعده خداوند پیروزی مستضعفین بر مستکبران است که این پیروزی در سایه مقاومت محقق می شود و شهید والا مقام حاج قاسم سلیمانی در جهان به عنوان نماد و سید الشهداء مقاومت شناخته شده که مروج تفکر انقلابی و روحیه شهادت طلبی در سراسر منطقه و در میان آزادیخواهان جهان بود که شهادت مظلومانه او و همرزمانش بدست آمریکای جهانخوار باعث هم افزایی و وحدت ملت های مظلوم مسلمان گردید.

 

این مراسم با همکاری پایگاه بسیج و روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و پایگاه های بسیج مدیریت های ترابری و امور فنی برگزار شد،

گزارش تصویری

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0