يکشنبه, 29 مهر 1397 الاحد, اكتوبر 21, 2018           فارسی English

عنوان : توپكرانی، تعمیر و راه اندازی مجدد خط لوله 12 اینچ نفت آبتیمور
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ 
ساعت : ۷:۱۳:۳۹

توپكراني، تعمير و راه اندازي مجدد خط لوله 12 اينچ نفت آبتيمور

با تلاش كاركنان خدمات عمليات شركت بهره برداري نفت و گاز كارون خط لوله 12 اينچ نفت آبتيمور توپكراني، تعمير و راه اندازي شد.

به گزارش روابط عمومي، جهت تعمير خط لوله مذكور عمليات توپكراتي در روز پنجم تيرماه از واحد بهره برداري آبتيمور به طرف مجموعه شماره 3 اهواز جهت تميزسازي خط لوله بوسيله 2 عدد توپك تميزكننده آغاز و همان روز خاتمه يافت.

 پس از شناسايي نقاط معيوب، كار تعمير خط با تعويض 3 شاخه لوله در محل نشتي (زير جاده اصلي اهواز خرمشهر) ادامه يافت و از آنجائيكه قسمتي از لوله در جوار منطقه عياشيه و در تلاقي با كانال آب كشاورزي آسيب پذير بنظر ميرسيد پس از عملیات مقاوم سازی و اکسیژن زدایی ، این عملیات در روز هفتم تيرماه پايان پذيرفت ، که اين زمان 65 ساعت زودتر از مدت زمان تعيين شده براي اين فعاليت بوده است.

شركت بهره‌برداري نفت و گاز كارون با تولید روزانه بیش از یک میلیون و 30 هزار بشکه نفت خام بزرگترین شرکت بهره بردار تابع مناطق نفتخیز جنوب است که مسئوليت راهبري و توليد صيانتي مواد هیدروکربوری و حدود 6500 كيلومتر خط لوله جرياني و انتقال نفت، گاز و مايعات گازي را برعهده ‌دارد .بازگشت           چاپ چاپ         
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت بهره برداری نفت و گاز کارون می باشد.