يکشنبه, 27 آبان 1397 الاحد, نوفمبر 18, 2018           فارسی English

عنوان : مانور مقابله با آتش سوزی در ساختمان مركزی شركت نفت و گاز كارون برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ 
ساعت : ۸:۳۸:۱۲

مانور مقابله با آتش سوزی در ساختمان مرکزی شرکت نفت و گاز کارون برگزار شد

 

مانور پیشگیری در شرايط اضطراري با هدف آمادگی در شرایط حادثه، در ساختمان مرکزی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت نفت و گاز کارون در تشریح خبر فوق گفت : يك فقره مانور با سناريوي آتش سوزي و تخليه اضطراري در ساختمان مرکزی این شرکت در ساعت 9:55 دقیقه سه شنبه  9 مرداد  با حضور گروه هاي آتش نشاني، حراست، بهداري و اداره برق برگزار گرديد.

علیرضا خودکامه افزود : هدف از اجراي اين مانور، بررسي ميزان آمادگي و چگونگي واكنش در شرايط اضطراري کارکنان  مستقر در ساختمان مرکزی شرکت نفت و گاز کارون در هنگام بروز حوادث غيرمترقبه طبيعي و غيرطبيعي بود كه در ارزیابی صورت گرفته در این مانور ، کارکنان از آمادگی بالایی برخوردار بودند.

وی سرعت عمل نیروهای حراست ساختمان در اطلاع رساني موضوع حادثه به ادارات آتش نشاني و بهداري و همچنين همکاری در اطفاء سريع حريق فرضي و نيز سرعت عمل کارکنان اداره برق در قطع جريان برق ساختمان به صورت فرضي را از نقاط مثبت این مانور بر شمرد.  

رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت نفت و گاز کارون در خصوص ضرورت برگزاری مانورهای آمادگی در شرايط اظطراري، تصريح كرد: با توجه به تعدد پرسنل و مراجعین در ساختمان اداری مرکزی و احتمال بروز هر گونه حادثه، برگزاری مانورهای HSE در کنترل بهتر بحران ها و بهبود عملکرد و کارایی نیروها موثر است.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت بهره برداری نفت و گاز کارون می باشد.