يکشنبه, 27 آبان 1397 الاحد, نوفمبر 18, 2018           فارسی English

عنوان : جلسه توجیهی طرح نگهداشت و افزایش تولید 28 مخزن در شركت نفت و گاز كارون برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ 
ساعت : ۹:۱۴:۲۸

جلسه توجیهی طرح نگهداشت و افزایش تولید 28 مخزن در شرکت نفت و گاز کارون برگزار شد

 

جلسه توجیهی طرح های نگهداشت و افزایش تولید 28 مخزن  مناطق نفتخیز جنوب در شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، این جلسه چهارشنبه 10 مرداد در راستای هماهنگی و برنامه ریزی جهت پیشبرد اهداف تعریف شده طرح نگهداشت و افزایش تولید 4 مخزن منتخب شرکت کارون در قالب 28 مخزن منتخب شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با حضور نمایندگان مدیریت ها و ادارات مختلف این شرکت برگزار گردید.

در این نشست ضمن تشریح اهداف و پروژه های تعریف شده در قالب بسته های چهار گانه، بر لزوم همکاری هرچه بیشتر با شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در راستای پیشبرد اهداف طرح نگه داشت و افزایش تولید 28 مخزن  مناطق نفتخیز جنوب تأکید شد.

بر اساس مطالعات صورت گرفته ، پیش بینی می شود در این طرح با حفر چاه های جدید، تعمیر چاه های موجود و اجرای سایر پروژه های تحت الارضی و سطح الارضی ، تولید روزانه نفت در شرکت کارون به میزان 114 هزار بشکه افزایش یابد.

شركت بهره‌برداري نفت و گاز كارون بزرگترین شرکت بهره بردار تابع مناطق نفتخیز جنوب است که با تامین 25 درصد نفت خام کل کشور مسئوليت راهبري و توليد صيانتي نفت، گاز و مايعات گازي را با تولید بیش از یک میلیون و 30 هزار بشکه نفت خام برعهده ‌دارد و از زمان آغاز طرح نگه داشت و افزایش تولید 28 مخزن ، ضمن شرکت در جلسات و بازدیدهای مختلف، در بررسی های فنی، شرح نیازها و شرح کارها و سایر موارد مرتبط با این طرح همکاری تنگاتنگی با متولیان طرح مذکور داشته است.بازگشت           چاپ چاپ         
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت بهره برداری نفت و گاز کارون می باشد.