يکشنبه, 27 آبان 1397 الاحد, نوفمبر 18, 2018           فارسی English

عنوان : جلسه تكریم و معارفه مدیر عملیات نفت و گاز كارون برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ 
ساعت : ۱۱:۱۳:۳۷

جلسه تکریم و معارفه مدیر عملیات نفت و گاز کارون برگزار شد

 

جلسه تکریم مدیر پیشین و معارفه سرپرست جدید مدیریت عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، جلسه تکریم و معارفه مدیرعملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون شنبه 13 مرداد با حضور مدیر عامل، اعضای هیأت مدیره، رؤسا و سرپرستان شرکت کارون و مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به مدیر تولید مناطق نفتخیز جنوب و تقدیر از زحمات مهندس نقوی پور در مدت تصدی مدیریت عملیات این شرکت اظهار داشت : تغییر لازمه پویایی و استمرار حرکت در سازمان هاست و یکی از اهداف تغییر و جابجایی کارکنان ارتقاء اثر بخشی افراد است.

مهندس محسن دهانزاده با اشاره به این مطلب که نیروی انسانی کارآمد و دانش مدار جزء دارایی ها و سرمایه های مهم سازمان ها هستند ، گفت : تقویت حوزه عملیات در سازمان ها به ویژه شرکت های تولید کننده نفت و گاز در موفقیت و تحقق اهداف سازمان تاثیر بسزایی دارد ،زیرا عملیات خط مقدم تولید است .

وی با برشمردن خصوصیات بارز اخلاقی و دانش فنی مهندس نقوی پور، از اقدامات ارزنده و تلاش های صادقانه و شبانه روزی وی در مسئولیت خطیر مدیریت عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون قدردانی کرد و با ابلاغ اهم وظایف مدیریت عملیات به مهندس وحید زارع برای وی نیز در جایگاه سرپرستی این حوزه مهم آرزوی موفقیت کرد.

مدیر تولید مناطق نفتخیز جنوب نیز با ابراز خرسندی از حضور در این جلسه زحمات و اقدامات کارکنان بخش عملیات شرکت نفت و گاز کارون را قابل تقدیر توصیف کرد و گفت : عملکرد کلیه شرکت های بهره بردار در فرآورش نفت و گاز و راهبری تولید ارزنده و حائز اهمیت است ولی شرکت کارون بخاطر همجواری تاسیسات و خطوط لوله با حوزه شهری و مراکز مهمی مانند فرودگاه و حجم بالای تولید نفت این شرکت از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است .

مهندس سعید کوتی افزود : راهبری حوزه عملیات در شرکت نفت و گاز کارون در شرایط فعلی و قدمت تاسیسات از اهمیت بالایی برخوردار است و این شرکت در این زمینه کارنامه موفق و قابل قبولی دارد که این عمکرد مرهون مدیریت مهندس دهانزاده و بخشی از آن حاصل زحمات مهندس نقوی پور است که امیدواریم بتوانیم از تخصص و تجارب وی در ستاد مناطق نفتخیز جنوب بهره کافی را ببریم.

در ادامه جلسه مهندس نقوی پور با تقدیر از همکاران بخش عملیات و سایر حوزه ها در راستای اهداف سازمان گفت : در مدت تصدی مدیریت عملیات تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف سازمان و ارتقاء جایگاه عملیات در تامین امکانات و تجهیزات نوین ،ترمیم مزایای کارکنان و اصلاح روند جذب و جلوگیری از خروج نیروهای بخش عملیات بکار گرفتم که بخشی از این اهداف محقق گردیده و برای مهندس زارع نیز در این جایگاه مهم آرزوی موفقیت دارم.

 مهندس وحید زارع نیز ضمن تقدیر از اعتماد مهندس دهانزاده و تشکر از زحمات مهندس نقوی پور گفت : از همه ظرفیت های موجود برای ارتقاء حوزه عملیات و استمرار تولید و نگه داشت آن استفاده خواهم کرد و امیدوارم با پشتیانی سایر مدیریت ها و همکاری بخش های مختلف مدیریت عملیات و استفاده از تخصص و تجارب کارکنان تلاشگر این مجموعه بتوانیم در تحقق اهداف سازمان و حفظ و پیشرفت جایگاه شرکت نفت و گاز کارون عملکرد موفقی داشته باشیم.

مهندس سید محسن نقوی پور از اسفند سال 1393 مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت وگازکارون بوده و مهندس وحید زارع که پیش از این رئیس نگهداری و تعمیرات این شرکت بود از تاریخ 11 مرداد سال جاری به عنوان سرپرست مدیریت عملیات این شرکت معرفی گردید.

 

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک نمایید.بازگشت           چاپ چاپ         
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت بهره برداری نفت و گاز کارون می باشد.