• ساعت : ۱۴:۵۳:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ 
  • تعداد بازدید : 200
  • کد خبر : ۱۵۱۷۹
با اجرای ممیزی خارجی طی دو روز؛ گواهینامه های سیستم مدیریت یكپارچه (IMS )شركت بهره برداری نفت و گاز كارون تمدید شد
نشست پاياني مميزي خارجي شركت بهره برداری نفت و گاز کارون روز دوشنبه( اول بهمن ماه 1397) با حضور مديرعامل، مديران و رؤساي این شركت و نمايندگان شركت FQC برگزار شد.

با اجراي ممیزی خارجی طي دو روز؛

گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه (IMS )شرکت  بهره برداری نفت و گاز کارون تمدید شد

 نشست پاياني مميزي خارجي شركت بهره برداری نفت و گاز کارون روز دوشنبه( اول بهمن ماه 1397) با حضور مديرعامل، مديران و رؤساي این شركت و نمايندگان شركت FQC برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومي، در ابتداي اين نشست نمايندگان شركت FQCگزارش یافته های مميزي خود را كه روز هاي 30 دي ماه و اول بهمن ماه 1397 از واحدهاي منتخب ستادي و عملياتي شركت بهره برداری نفت و گاز کارون انجام شد در 3 بخش نكات مثبت، فرصت هاي بهبود و عدم انطباق ها ارائه دادند.

مدیر عامل شركت بهره برداری نفت و گاز کارون در اين نشست اظهار داشت: این ممیزی براي اطمینان از استقرار، اثربخشی و بهبود مداوم سیستم مدیریت یکپارچه(IMS) در یکسال گذشته، با هدف شناسائی نقاط قوت، ضعف و فرصت هاي بهبود و ارائه راه حل‌های مناسب جهت مرتفع نمودن آنها، ارتقاء سطح كيفي عملكرد سیستمها و همچنین تمدید اعتبار گواهینامه‌های مربوطه برای یکسال آینده صورت گرفت.

 وي با تقدیر از تلاش هاي نمايندگان شرکتFQC   به عنوان شركت صادر كننده گواهينامه ها، و همچنین مديران، رؤساي ادارات و کارکنان شرکت بهره برداري نفت و گاز کارون گفت: در مهرماه امسال نيز مميزي داخلي شرکت نفت و گاز کارون انجام شد كه انجام این اقدامات نشان از اهتمام اين شركت به استقرار استانداردهاي سيستم مديريت يكپارچه است.

مهندس محسن دهانزاده گفت: اين شركت با توجه به حجم مواد هیدروکربوری تولیدی ، تعدد تاسیسات و همجواری برخی از آنها با کلانشهر اهواز،رودخانه ها و مراکز مهم ، تنوع ذينفعان و وسعت حوزه عمليات داراي شرايط ويژه و منحصر به فردی است و با وجود اين شرايط، نگهداشت كيفيت سيستم مديريت يكپارچه از مهمترين اولويت ها در شرکت نفت و گاز کارون است..

 تيموري، سرپرست گروه ممیزی شرکت FQC  نیز با اعلام مثبت بودن نتیجه این ارزیابی گفت: در طول دو روز مميزي مراقبتي شرکت بهره برداري نفت و گاز کارون به نقاط مثبت بسیاری رسیدیم که این امر بسیار قابل تحسین است و نتيجه نهایی دو روز مميزي مراقبتي شرکت بهره برداري نفت و گاز کارون طی دو هفته آینده با ذکر جزییات به صورت رسمی اعلام خواهد شد .

وي افزود: از جمله نكات مثبت اين مميزي كه شركت نفت و گاز كارون را در بين ساير سازمان ها برجسته مي كند،‌ اشراف مديريت کلان این مجموعه بر مسائل مديريتي و سیستمی، همكاري خوب مديران و كاركنان در انجام مميزي، حجم بالاي آموزش كاركنان، كيفيت بالاي مميزي داخلي و انجام پروژه هاي تحقيقاتي براي حل چالش هاست.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0