• ساعت : ۸:۱۶:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 346
  • کد خبر : ۱۵۳۹۷
برگزاری مراسم تكریم و معارفه رئیس HSE شركت نفت و گاز كارون
مراسم تکریم و معارفه رئیس HSE شركت بهره برداری نفت و گاز کارون روز یکشنبه 19 اسفند 1397 با حضور مديرعامل ، مديران و رؤسای این شركت و رئیس HSE مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد.

برگزاري مراسم تکریم و معارفه رئیس HSE  شرکت نفت و گاز کارون

 

 

مراسم تکریم و معارفه رئیس HSE شركت بهره برداری نفت و گاز کارون روز یکشنبه 19 اسفند 1397 با حضور مديرعامل ، مديران و رؤسای این شركت و رئیس HSE مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي، در اين آيين مهندس محسن دهانزاده ضمن تسلیت سالروز شهادت امام هادی(ع) از زحمات منصور علیرضایی در مدت 6 سال مسئولیت رییس HSE شرکت نفت و گاز کارون قدردانی کرد و انتصاب سعید جهانی را به عنوان رییس جدید HSE این شرکت تبریک گفت و برای آنان آرزوی موفقیت نمود.

 

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون با اشاره به این مطلب که تغییرات در سازمان ها امری بدیهی و رایج است ، اظهار داشت : تغيير و تحول و جابجایی افراد در سازمان امري طبيعي است و اين تغييرات به منزله يک تحول است تا سازمان با يك نظام مندي منسجم تر و در راستاي پيشبرد اهداف گام بردارد.

 

وی با اشاره به ضرورت و اهمیت مقوله ایمنی در صنعت گفت : رویکرد توسعه در وزارت نفت همراه با HSE رقم می خورد و محور اصلی این توسعه سرمایه های انسانی و کارکنان می باشند و در این حوزه مهم توجه به دو محور آموزش و ترویج فرهنگ پیشگیری، از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

 

رییس HSE مناطق نفتخیز جنوب نیز ضمن تقدیر از تشکیل این جلسه ، از شرکت نفت و گاز کارون به عنوان شرکت ارشد بهره بردار که اهمیت آن در همجواری تاسیسات با حوزه شهری است نام برد و از اقدامات ارزنده این شرکت در پیشگیری و مدیریت حوادث و همکاری مناسب در حوادث شهری تقدیر کرد.

 

مهندس علی صفی خانی با اشاره به این مطلب که شرکت کارون در مواقع بروز حوادث در مناطق نفتخیز جنوب اولین مشاور و سازمان در دسترس است ، از زحمات بی شائبه علیرضایی در زمان تصدی مسئولیت ایمنی شرکت نفت و گاز کارون و نگاه سیستمی و مهندسی وی تشکر کرد و برای سعید جهانی در این مسئولیت خطیر آرزوی موفقیت کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه رعایت موارد ایمنی در حوزه های مختلف وظیفه ذاتی همه کارکنان است ، گفت :همه تلاش ما و همه همکاران حوزه ایمنی برای این است که در سیستم حادثه ای نداشته باشیم ، برای نیروی انسانی اتفاقی رخ ندهد و در حین عملیات تولید صدمه ای به محیط زیست وارد نشود.

 

 

در اين مراسم سعید جهانی ضمن تشکر از اعتماد مهندس دهانزاده ، به تشریح برخی از برنامه های خود پرداخت و اظهار داشت : HSE واحدی اجرایی نیست بلکه حوزه ای نظارتی است که امیدوارم با بکارگیری رویه ها و دستورالعمل های موجود و همکاری کارکنان پرتلاش ایمنی شرکت کارون در حفظ استقرار بیش از پیش نظام ایمنی و پیشگیری از حوادث موفق باشیم.

 

منصور عليرضایی نیز از حمایت های مدیرعامل شرکت کارون و تعامل و همکاری جناب آقای صفی خانی و کارکنان اداره ایمنی شرکت کارون در مدت تصدی مسئولیت وی تشکر کرد و برای رییس جدید ایمنی آرزوی موفقیت نمود.

 

در پایان این مراسم به پاس قدردانی از زحمات منصور علیرضایی لوح تقدیری از سوی مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون به وی اهدا و حکم انتصاب سعید جهانی به عنوان رییس جدید ایمنی،بهداشت و محیط زیست این شرکت به ایشان ابلاغ گردید.

 

 

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.3.6.0