• ساعت : ۱۱:۵:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 294
  • کد خبر : ۱۵۶۱۴
ارسال ۱۸۲ میلیون بشكه نفت به پالایشگاه‌ها توسط شركت نفت و گاز كارون در سال ۹۷
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون این شرکت به ۱۰۰ درصد تعهد خود در سال گذشته عمل کرده و ۱۸۲ میلیون بشکه نفت در سال ۹۷ به پالایشگاه‌ها ارسال کرده است.

ارسال ۱۸۲ میلیون بشکه نفت به پالایشگاه‌ها توسط شرکت نفت و گاز کارون در سال ۹۷

 

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون: این شرکت به ۱۰۰ درصد تعهد خود در سال گذشته عمل کرده و ۱۸۲ میلیون بشکه نفت در سال ۹۷ به پالایشگاه‌ها ارسال کرده است.

 

محسن دهان زاده در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت اظهار داشت : میزان گاز همراه جمع‌آوری شده در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون در سال ۹۴، ۹۸.۷ درصد بوده است که نشانگر اهتمام این شرکت به رعایت الزامات زیست‌محیطی است.

 

دهان زاده تصریح کرد: مجموع هزینه‌ها و خسارات آشکار و پنهان سیل به شرکت نفت و گاز کارون تا پایان فروردین ۱۳۹۸، رقمی حدود ۴۲۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

 

مدیرعامل نفت کارون اظهار داشت :۳۱۶ قلم کالای پرکاربرد صنعت نفت در سال ۹۷ به ارزش حدود ۳۱ میلیارد تومان همسو با جلوگیری خروج ارز از کشور، نگهداشت تولید و توانمندسازی سازندگان داخلی در شرکت کارون بومی‌سازی شد.

 

دهان زاده در ادامه افزود:شرکت کارون همسو با مسئولیت اجتماعی، یک میلیارد ریال را صرف خرید اقلام خوراکی برای ماه رمضان برای تخصیص به اقشار کم‌درآمد کرده است.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0