• ساعت : ۱۶:۲۱:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 780
  • کد خبر : ۱۵۶۷۲
مراسم تكریم و معارفه مدیران عامل شركت نفت و گاز كارون
در مراسمي با حضور مديرعامل و اعضاي هيئت مديره شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب، مراسم تكريم و معارفه مديران عامل سابق و جديد شركت بهره برداري نفت وگاز كارون برگزار شد.

مراسم تكريم و معارفه مديران عامل  شركت نفت و گاز كارون

 e1137.jpgدر مراسمي با حضور مديرعامل و اعضاي هيئت مديره شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب، مراسم تكريم و معارفه مديران عامل سابق و جديد شركت بهره برداري نفت وگاز كارون برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي، اين مراسم روز شنبه (21 ارديبهشت ماه 1398) در ساختمان مركزي شركت نفت و گاز كارون با حضور مديران اين شركت برگزار شد.

 

مديرعامل شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب در اين مراسم با قدرداني از زحمات مهندس محسن دهانزاده مديرعامل پيشين شركت بهره برداري نفت وگاز كارون اظهار داشت: مهندس دهانزاده با تكيه بر دانش و تجربه، در دوره 8 ساله مسئوليت خود منشأ خير و بركت بوده اند و براي ايشان در مسئوليت جديد آرزوي موفقيت دارم.

 

مهندس احمد محمدي با اشاره به ابلاغيه مقام عالي وزارت در خصوص محدوديت 4 ساله تصدي مشاغل مديريتي گفت: بنا به تجربه و دانش مهندس دهانزاده ايشان به عنوان جانشين مديرعامل شركت هاي بهره برداري تابعه مناطق نفت خيز جنوب منصوب و مهندس غلامرضا مفيدي كه از بدنه شركت نفت و گاز كارون است از ميان گزينه هاي موجود به عنوان مديرعامل اين شركت انتخاب شد.

 

وي به ماموريت و موقعيت جغرافيايي شركت نفت و گاز كارون اشاره كرد و گفت: اين شركت به لحاظ راهبري توليد نفت خام و شرايط خاص عملياتي به لحاظ تلاقي حوزه فعاليت با كلانشهر اهواز و در نظر گرفتن مسئوليت هاي اجتماعي و مسائل زيست محيطي از مهمترين شركت هاي تابعه مناطق نفت خيز جنوب محسوب مي شود و مديريت اين شركت پيچيده تر است.

 

مهندس محمدي با اشاره به توانمندي هاي مهندس مفيدي تاكيد كرد: تكريم نيروي انساني، پايش مستمر و مراقبت از تاسيسات و دارايي هاي شركت و عمل به مسئوليت هاي اجتماعي از جمله مواردي است كه انتظار است در دوره مسئوليت ايشان مورد توجه ويژه قرار گيرد.

 

مهندس دهانزاده مديرعامل پيشين شركت بهره برداري نفت وگاز كارون نيز در اين مراسم گزارشي از موفقيت ها و دستاوردهاي اين شركت در دوره مديريت خود ارائه داد.

 

وي، برنامه محوري و قانون مداري، كار تيمي و حرفه اي، آموزش كاركنان و شايسته سالاري را از جمله نقاط قوت شركت نفت و گاز كارون برشمرد.

 

مهندس مفيدي مديرعامل شركت نفت و گاز كارون نيز با تاكيد بر ضرورت رويكرد جديد و استفاده از روش هاي نوين براي توليد متناسب با شرايط روز، اظهار داشت: اميدوارم با حمايت مديرعامل و مجموعه ستاد مناطق نفت خيز جنوب و همكاري كاركنان شركت نفت و گاز كارون بتوان وظايفي را كه بر عهده ما گذاشته شده به خوبي انجام دهيم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0