عنوان : به مناسبت روز ایمنی از كاركنان اداره ایمنی شركت كارون تقدیر شد
کد خبر : ۱۴۷۶۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ 
ساعت : ۱۵:۳۳:۵۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به مناسبت روز ایمنی از کارکنان اداره ایمنی شرکت کارون تقدیر شد

 

به مناسبت هفتم مهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی از زحمات کارکنان این حوزه در شرکت نفت و گاز کارون تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی ، مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون شنبه 7 مهر در حاشیه جلسه صبحگاهی عملیاتی این شرکت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان، از زحمات و تلاش های آتش نشانان و کارکنان اداره ایمنی تقدیر کرد و روز ملی ایمنی و آتش نشانی را به فعالان این عرصه تبریک گفت .

 

مهندس محسن دهانزاده اظهار داشت : رعایت نکات ایمنی از نظر شغلی، شرعی، اخلاقی و عرفی بر همه ما واجب است و تلاش های نیروی های آتش نشان برای حفظ جان دیگران جزء اعمال صالح آنها باقی می ماند.

 

وی، ضمن تشکر از تلاشگران عرصه ایمنی و آتش نشانی در انجام ماموریت های درون و برون سازمانی، گفت: همه حوزه های عملیاتی و ستادی در شرکت نفت و گاز کارون باید در انجام کلیه فعالیت ها نسبت به رعایت کامل مقررات و الزامات ایمنی اهتمام لازم را داشته باشند و همه فرایندها باید به طریقه ایمن اجرا شوند .

 

در ابتدای این نشست پیام وزیر محترم نفت به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی توسط منصور علیرضایی رییس HSEشرکت نفت و گاز کارون قرائت شد و در ادامه گزارشی از عملکرد اداره ایمنی ارایه گردید.

 

همچنین به مناسبت روز ایمنی مانور مشترک آمادگی واکنش در برابر حوادث توسط نیروهای ایستگاه آتش نشانی منصوری و کارکنان واحد نمکزدایی منصوری برگزار گردید.

 

جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک نمایید.


تعداد بازدید : 72

بازگشت           چاپ چاپ         
 
V5.1.0.0