عنوان : كسب مقام سوم مسابقات ورزشی آتش نشانان و امدادگران خوزستان توسط شركت نفت و گاز كارون
کد خبر : ۱۴۸۰۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ 
ساعت : ۱۴:۱۹:۴۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

کسب مقام سوم مسابقات ورزشی آتش نشانان و امدادگران خوزستان توسط شركت نفت و گاز كارون

 

تيم آتش نشانان شركت بهره برداري نفت و گاز كارون، مقام سوم نخستین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی آتش‌ نشانان و امدادگران استان خوزستان را به خود اختصاص داد.

 

به گزارش روابط عمومي، سرپرست تیم آتش نشانان شرکت نفت و گاز كارون گفت: تيم اين شركت در رقابت با سایر تیم ها در 6 بخش سرعتی و قدرتی در مسابقات ورزشی آتش‌ نشانان و امدادگران خوزستان موفق به کسب مقام سوم اين دوره از مسابقات گردید.

 

علی خودکامه با ذکر این مطلب که این دوره از مسابقات آتش نشانان در تاريخ 13 مهرماه با عنوان یادواره شهدای حمله تروریستی اهواز و گرامیداشت هفته تربیت‌ بدنی و ورزش به میزبانی اهواز برگزار شد ،اظهار داشت: این مسابقات با حضور 9 تيم عملیاتی از 6 ایستگاه آتش نشانی از شهرستان های اهواز، آبادان، کارون و شهر رامین در سه رده سنی 20 تا 29 ، 30 تا 39 و 40 سال به بالا برگزار گردید، که آتش نشانان شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون موفق شدند پس از تیم های آتش‌ نشانی شهرداری آبادان و آتش‌ نشانی اهواز، مقام سوم این مسابقات را کسب کنند.

 

وي، ضمن تقدیر از حمایت های مهندس دهانزاده مدیرعامل این شرکت و پشتیبانی های مهندس علی صفی خانی و مهندس علیرضایی رؤسایHSE   مناطق نفتخیز جنوب و شرکت کارون، اظهار داشت: این مسابقات که باهدف ارتقای سطح آمادگی جسمانی کارکنان سازمان آتش‌ نشانی و عملکرد بهینه در حوادث برگزار شد، تاثیر به سزایی در ایجاد مهارت، دقت و افزایش سرعت عمل، بالا بردن توان عملیاتی و افزایش اعتماد عمومی به توانمندی آتش ‌نشانان و امدادگران خواهد داشت.

 

گفتنی است قرار است مسابقات ورزشی آتش‌ نشانان و امدادگران خوزستان هر سال یکبار برگزار گردد و نفرات برتر این رقابت ها به مسابقات کشوری اعزام شوند.

 

 


تعداد بازدید : 106

بازگشت           چاپ چاپ         
 
V5.1.0.0