• ساعت : ۱۰:۱۰:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 48
  • کد خبر : ۱۹۱۰۸
مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در ناحیه صنعتی كارون برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش و همچنین اربعین شهادت دانشمند هستی شهید فخری زاده در ناحیه صنعتی کارون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، این آیین روز یکشنبه ۱۴ دی ماه ۹۹ با حضور سرهنگ عبدالرضا حاجتی معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان، و مدیران و کارکنان شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون، مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید و دیگر ادارات مستقر در این ناحیه برگزار شد.

 

سرهنگ حاجتی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و همرزمان شهیدش، با برشمردن صفات و ویژگی‌‌های آن شهید به بیان رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های ایشان در دفاع از کشور و خنثی کردن توطئه‌های دشمن در مبارزه علیه داعش و تروریست بین‌الملل پرداخت.

وی همچنین از تلاش های بی وقفه پایگاه های بسیج کارمندی که به مناسبت پاسداشت شهادت این شهید بزرگوار تاکنون چندین مراسم برگزار نموده تشکر و از زحمات نیروهای بسیجی پایگاه های حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان که در مناطق محروم منبع آب و حصیرآباد اهواز مشغول به خدمت رسانی و محرومیت زدایی هستند نیز تقدیر نمود.

در این مراسم که به همت پایگاه های بسیج کارمندی مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید ، مدیریت فنی ، مدیریت توربین و بسیج و روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، برگزار شد ، پس از اجرای مداحی در رثای شهیدان، از ۱۰ نفر از بسیجیان گروه‌های جهادی حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان تقدیر به عمل آمد.

V5.7.4.0