• ساعت : ۱۳:۱۵:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 54
  • کد خبر : ۱۹۱۱۲
شركت نفت و گاز كارون در كنار مدافعان سلامت
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از تهیه و تحویل اقلام مصرفی مورد نیاز بیمارستان سینا در منطقه کم برخوردار کوت عبداله شهرستان کارون توسط این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ، مهندس غلامرضا مفیدی در تشریح این خبر اظهار داشت : در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و پشتیبانی از مدافعان سلامت ، نیازهای بیمارستان سینا در منطقه کم برخوردار کوت عبداله که پذیرنده بیماران کرونایی است ، شناسایی، و بخشی از اقلام مصرفی مورد نیاز این مرکز درمانی تامین و تحویل شد.

 

وی با بیان اینکه این اقدام با هماهنگی فرمانداری کارون و مسئولین بیمارستان سینا صورت گرفته، شامل انواع اقلام  بهداشتی ، ماسک، محلول ضدعفونی کننده، ملزومات حفاظت فردی، پشتیبانی وخدماتی ، آب معدنی و... می باشد.

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون با تاکید بر این مطلب که این شرکت در کنار رسالت خطیر تولید نفت و گاز ، همواره به مسئولیت های اجتماعی خود درخصوص جامعه پیرامونی شهری و روستایی همجوار تاسیسات اهتمام لازم را داشته، اظهار داشت : کمک به مدافعان سلامت به عنوان خط مقدم پیشگیری و مقابله با کرونا و رفع نیازهای مراکز درمانی و همچنین اعزام گروه های بسیج جهادی در ضدعفونی و گندزدایی معابر و منازل و توزیع بسته های بهداشتی در روستاهای همجوار تاسیسات و مناطق کم برخوردار شهری بخشی از خدمات شرکت کارون در پشتیبانی مواجه با شیوع کرونا می باشد.

V5.7.4.0