• ساعت : ۱۰:۳۴:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 58
  • کد خبر : ۱۹۲۳۳
پیام تبریك مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز كارون به مناسبت دهه فجر
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیام تبریکی صادر کرد.

در پیام مهندس غلامرضا مفیدی آمده است : دهه مبارک فجر، یادآور قیام ، جانفشانی و عدالتخواهی ملت مسلمان و آزاده ایران در برابر ظلم و بیداد ستمشاهی است که  با رهبری امام عظیم الشأن به پیروزی انقلابی شکوهمند و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی انجامید و برای همیشه بساط سلطه و استعمار را از این مرز و بوم برچید و نقطه عطفی عظیم را نه فقط در تاریخ ایران زمین که در کل جهان رقم زد.

در بهمن سال 1357، خورشیدی عالم تاب با عنایت پروردگار و هدایت پیری فرزانه در ایران طلوع کرد که پرتو آن جان همه مظلومان و عدالتخواهان عالم را روشن و چشم قدرت های سلطه گر شرق و غرب را خیره نمود و تشعشع این نور هدایت به سراسر گیتی تابید و آرمان های انقلاب اسلامی معادلات سیاسی جهان را دگرگون کرد و وعده الهی غلبه مستضعفان بر مستکبران را محقق ساخت .

شجره طیبه انقلاب اسلامی ایران با گذشت بیش از چهل سال اکنون با درایت رهبری فرزانه و دوراندیش به درختی تنومند تبدیل شده که در اقصی نقاط گیتی ریشه دوانده و بخش زیادی از عالم را در سایه سار خویش جای داده و تلاش های مذبوحانه استکبار جهانی برای درهم شکستن اراده ملت ایران با وجود همه فشارها ، تحریم های ظالمانه و اقدامات غیرانسانی بی اثر مانده و ملت شریف ایران را در مسیر رسیدن به هدف مصمم تر نموده است.

اینجانب ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، مدافعین حرم و امنیت که با نثار خون خود درخت انقلاب را آبیاری نموده اند، ایام ا... دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی غرورآفرین انقلاب اسلامی را به ملت غیور ایران،کارکنان خدوم صنعت نفت، به ویژه همکاران تلاشگر خود در شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند متعال توفیقات همه خدمتگزاران به مردم و نظام جمهوری اسلامی و طول عمر با عزت مقام معظم رهبری را در پرتو عنایات حضرت ولی عصر(عج) مسئلت می نمایم.

V5.7.4.0