• ساعت : ۲۱:۷:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 70
  • کد خبر : ۲۰۳۰۲
نشتی خط ۱۲ اینچ مایعات گازی منطقه كریت كمپ اهواز كنترل شد
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از کنترل نشتی خط ۱۲ اینچ مایعات گازی شرکت مارون در منطقه کریت کمپ اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس مفیدی با اشاره به نشتی خط ۱۲ اینچ مایعات گازی شرکت مارون در منطقه کریت کمپ اهواز اظهار داشت: با حضور عوامل ایمنی و عملیاتی شرکت نفت و گاز کارون، نشتی این خط کنترل شد و خوشبختانه هیچ‌گونه خسارتی را درپی نداشته است.

 مهندس غلامرضا مفیدی اظهارداشت: انتقال مایعات گازی از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون به تاسیسات گاز و گاز مایع شرکت کارون از طریق خط ۱۲ اینچ مذکور انجام می‌شود.

وی ادامه‌داد: این خط، زیرزمینی امروز پنجشنبه 9 دی دچار نشتی شد و علی‌رغم شرایط جوی و بارندگی، تیم‌های عملیاتی در محل حضور یافتند و نسبت به ایمن سازی خط مذکور و محل نشتی اقدام کردند و بعد از انجام مراحل ایمن‌سازی، فرآیند ترمیم و راه اندازی مجدد این خط لوله درحال پیگیری و انجام است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون بیان‌داشت: این نشت جزئی در خارج از محدوده مسکونی روستاهای مجاور تاسیسات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون بوده، و علت آن در دست بررسی است.

مفیدی تاکیدکرد: با تلاش مجموعه‌های فنی، عملیاتی و ایمنی، فعالیت خط مذکور به زودی از سر گرفته خواهد شد؛ لذا جای هیچگونه نگرانی در زمینه ایمنی خط لوله و محل نشت وجود ندارد.

V6.0.5.0